02188527932 09120743868 09129179037 09215841852

تبلیغات بیلبورد

تبلیغات بیلبورد

تبلیغات بیلبورد و مزایای این نوع تبلیغات

تبلیغات بیلبورد به آن دسته تبلیغات گفته می شود که بر روی بردهای مرتفع که معمولا˝ کنار جاده و در موقعیت هایی که برای سواره و پیاده قابل رویت باشد، نصب می شوند. تبلیغات بیلبورد و تبلیغات دیجیتال بیلبورد بیشتر ساعات روز و با قیمتی پایین در دسترس هستند. استفاده از رسانه بیلبورد به سبب ایجاد تاثیر بیشتر در طول یک بازه زمانی مشخص نسبت به رسانه های بیرونی دیگر می باشد.

اخیرا” تبلیغات بر روی بیلبوردهای LCD مشهورترین نوع تبلیغات بیرون از منزل میان آگهی دهندگان می باشد. بیلبوردهای رقابتی اجاره ای موجب کم شدن هزینه می شود زیرا هزینه ی اجاره ی این بیلبوردها در مقایسه با رسانه های دیگر کمتر است.

نسبت بسیاری از آگهی دهنده ها، هزینه ای که صرف اجاره ی بیلبورد می شود به مقدار قابل توجهی باز می گردد. بنابراین بسیاری از تجار و سازمان های دیگر از تبلیغات بیلبورد به دو منظور کاهش هزینه و در معرض دید قرار دادن استفاده می کنند.

مکان های مناسب برای تبلیغات بیلبورد را به واسطه ما بیابید: هوشمندانه ولی به سادگی!

در کلیک پرداز ما می دانیم که شما می خواهید که بیلبورد تبلیغاتی تان در بهترین موقعیت ها و مکان هایی قرار گیرد که به چشم آید.

این همان دلیلی است که امروز شما را به جستجو در اینترنت وا داشته است. خلاصه تر این که جستجوی خود را به متخصصان بیلبورد کلیک پرداز بسپارید. ما به مدت 24 سال است که عمر خود را به یافتن مکان های مناسب از لحاظ استراتژیکی برای بیلبورد ها تخصیص داده ایم.

هر بیلبورد تبلیغاتی که در بازار مشاهده می کنید در کلیک پرداز قابل دسترسی است

برای طرح پیشنهادی ما آماده اید؟ برای شروع همین امروز با ما تماس بگیرید.

تمام بیلبوردها را برای یافتن یک مبدأ بنگرید

به واسطه ی سرویس ما شما می توانید به تمام بیلبوردهای قابل دسترسی دفتر دارایی در مناطقی که شما مایل به تبلیغ در آن می باشید، دسترسی پیدا کنید. ما تمام مواردی که با بودجه شما تناسب داشته باشد را به شما نشان می دهیم و برای بهترین بها به مذاکره می نشینیم. ما همچنین زمینه تبلیغاتی شما را مدیریت می کنیم به منظور اطمینان یافتن از این امر که بیلبورد تبلیغاتی شما مخاطبین مورد نظر با هدف شما را داشته باشد. از جستجو و پیشنهاد ، تا تولید ونصب و مدیریت زمان همگی را به ما بسپارید.

مالک شبکه ارتباطی بیلبورد ما شوید

حضور ما در صنعت تبلیغات محیطی ما را در ارتباط با فروشندگان بیلبورد بزرگ و کوچک در تمامی مراکز ثابت قدم نگاه داشته است. زمان و پول ارزشمند خود را با داشتن یک نماینده رسانه ای ورزیده بیرون از خانه مدیریت کنید در این صورت بهترین و با ارزش ترین مکان های بیلبورد از آن شما خواهد شد.

تبلیغات بیلبورد تا چه اندازه مؤثر است؟

افزودن رسانه بیرون از خانه و تبلیغات بیلبورد به برنامه رسانه ای شما می تواند دست یابیتان  به یک مرکز تجارت و توانایی اتصال به مخاطبینتان را به طور قابل ملاحظه ای افزای دهد.

بیرون از خانه همچنین آماده به خدمت گذاری برای کار به طور همزمان با زمینه های تلفن همراه و رسانه های اجتماعی می باشد.

تبلیغات بر روی بیلبورد معمولا” چه مقدار هزینه برمی دارد؟

هزینه های تبلیغات بر روی بیلبورد به مقدار قابل توجهی به بازار،رسانه و مکان مورد نظر وابسته است به عبارت دیگر تهران هم قیمت با کرمان نیست. ولی نگران نباشید ما می توانیم کمکتان کنیم با جزییات کمی از قبیل بازارها،اهداف و تنظیم وقت ما می توانیم با ارزیابی و برنامه ریزی شروع به کار کنیم.

برای اطلاعات کامل تر و یا طرح پیشنهادی ما تماس بگیرید.

ما مالک هیچ بیلبوردی نیستیم

این ما را شریک خوبی برای کمک به تبلیغات محیطی از منزل شما می سازد. ما وابسته به هیچ رسانه ویژه یا دفتر دارایی نیستیم. ما محصولی تولید نکرده ایم که سعی در فروش آن به شما را داشته باشیم. در عوض ، ما مشتریانمان را بی غرض و بدون تبعیض و با نظر کلی بر روی تمام مکان های بیلبورد و دیگر رسانه های در دسترس به دست می آوریم. ما یک برنامه جامع ، و طراحی استراتژیکی برای افزایش اعتبار شما و رسیدن به سود طراحی می کنیم.

چرا تبلیغات بیلبورد در کلیک پرداز استفاده میکنیم؟

به چه دلیل شما باید از خدمات ما برای تبلیغات بیرون از منزل استفاده کنید؟

پاسخ این سوال تنها سه دلیل ساده است: تجربه، سهولت و اعتبار.

هدف ما سهولت کار شما و کسب مقدار قابل توجهی اعتبار برای مشتریانمان است.

ما از رسانه ی بسیط بیرون از منزل و افراد کار آزموده و لایق برای جستجو، برنامه ریزی، مذاکره و نمایش دادن بیلبورد تبلیغاتی شما و ساختن فرآیندی بی رنج و موثر برای گروه شما استفاده خواهیم کرد.

Summary
Review Date
Reviewed Item
تبلیغات بیلبورد
Author Rating
51star1star1star1star1star
ایمیل شما نزد ما محفوظ می ماند.
عباس آباد- تقاطع شریعتی بهشتی- خیابان متحیری پلاک 1 طبقه 5 واحد 19
info@clickpardaz.com
021-88527932
09120743868