02188527932 09120743868 09129179037 09215841852

تبلیغات در سایتهای خارجی

تبلیغات در سایتهای خارجی

  • آیا شما میخواهید برند خود را جهانی کنید؟
  • آیا نیاز به تبلیغات در سایتهای خارجی دارید؟
  • آیا شما ارائه دهنده خدمات و یا محصولاتی هستید که مخاطب خارجی نیز دارد؟
  • آیا درگیر راه های سخت و زمان گیر برای تبلیغات خارجی هستید؟
  • راهکار مطمئن ،سریع ،کم دردسر و مناسب برای تبلیغات خارجی را از کلیک پرداز طلب کنید.

گروه کلیک پرداز با اتکا به توانمدی های تخصصی کارکنان خود و برقراری ارتباط و البته رایزنی های متعدد با سایتها و تیمهای تبلیغاتی خارجی میتواند خواسته آن دسته از مدیران و مشاوران تبلیغاتی که نیاز به دیده شدن در خارج از کشور در هر حوزه جغرافیایی و البته دسته بندی موضوعی را دارند برآورده کند.

اگر نیاز به مطرح شدن در سطح بین المللی دارید و البته درگیر برقراری ارتباط با سایتهای تبلیغاتی برای ایجاد کمپین های تبلیغاتی در خارج از کشور هستید و به علت شرایط خاص کشور عزیزمان در سطح جهان هنوز به خواست خود دست نیافته اید و یا حتی منصرف شده اید با مشاوران کلیک پرداز تماس بگیرید تا مشکل شما را در این زمینه مرتفع کنند.

کلیک پرداز با عقد قرار دادی مبنی بر همکاری دو جانبه با برخی از سایتهای مشابه که همکار ما در زمینه تبلیغات فضای مجازی و تبلیغات کلیکی در سطح جهانی هستند این قابلیت را امروز دارست که برند، خدمات و یا محصولات شما را در سطح جهانی مطرح کند.

فرایند تبلیغات خارجی کلیک پرداز در واقع به صورت همان سیستم تبلیغاتی داخلی است صرفا با این تفاوت که در سایتهای خارجی این تبلیغات صورت میپزیرد.

همانگونه که در تبلیغات کلیکی و بنری در پکیجهای داخلی شما قابلیت فیلتر کردن جغرافیایی، زمانی و یا بر اساس سیستم عامل و … را دارید در تبلیغات خارجی نیز تمامی این امکانات وجود دارد.

برای محاسبه هزینه تبلیغات خارجی شما دقیقا مانند سیستم تبلیغات داخلی بر حسب تعداد کلیک بر روی بنر و یا تبلیغ نوشتاری شما صورت میپزیرد و هر اندازه که بر روی آن کلیک کنند از حساب شما هزینه تبلیغات خارجی شما کسر میگردد.

وبسایت کلیک پرداز اولین و در حال حاضر تنها ارائه دهنده این خدمات یعنی تبلیغات خارجی در این پلتفرم است شما با استفاده از این فرصت ایجاد شده توسط کلیک پرداز میتوانید امروز اقدام به تبلیغات خارجی کنید.

برای ایجاد کمپینهای تبلیغاتی خارجی و دیده شدن در وبسایتهای پر بازدید در ارتباط با موضوع کسب کار خودتان هم اینک اقدام کنید و برند خود را در کوتاه ترین زمان بصورت کاملا موثر و هدف دار به یک برند بین المللی تبدیل کنید.

هم اکنون کمپین تبلیغات خارجی خود را ایجاد کنید.

Summary
Review Date
Reviewed Item
تبلیغات در سایتهای خارجی
Author Rating
51star1star1star1star1star
عباس آباد- تقاطع شریعتی بهشتی- خیابان متحیری پلاک 1 طبقه 5 واحد 19
info@clickpardaz.com
021-88527932
09120743868