02188527932 09120743868 09129179037 09215841852

کسب درآمد آنلاین

تبلیغات پاپ آپ و پاپ آندر

مفهوم پاپ آپ و پاپ آندر

پاپ آپ و پاپ آندر از نظر فنی مشابه هم هستند. عملکرد هر دوی آنها این است که بر اساس تنظیمات مرورگر، باعث باز شدن یک صفحه جدید یا تب جدید می شوند. پاپ آپ باعث می شود پنجره جدید در جلوی سایت باز شوند و بلافاصله مشاهده شود، در حالیکه پاپ آندر باعث می شود پنجره جدید در پشت سایت باز شود و بازدیدکنندگان بعد از بستن سایت، آنها را مشاهده می کنند.

دلیل این تفاوت چیست؟

 فرض کنید در مرورگر خود تب های متعددی را باز کرده اید و وقتی آنها را می بندید با تعداد وسیعی از صفحات تبلیغات مشاهده می شوید. چطور می توانید بفهمید این تبلیغات از کدام سایت آمده اند؟ پنجره پاپ آندر جذابیت کمتری نسبت به پاپ آپ دارد، اما در مواردی که این پنجره ها مزاحم کاربران می شوند، پاپ آپ باعث می شود کاربر احساس منفی کمتری نسبت به وبسایت هایی که دارای تبلیغات فراوان هستند (یعنی همان وبسایت شما) داشته باشند.

تبلیغات پاپ آپ در کلیک پرداز

این نوع تبلیغ اغلب توسط تمامی تبلیغ دهندگان و تبلیغ گیرندگان مورد قبول تر میباشد. این نوع تبلیغ به تبلیغ دهنده این فرصت را میدهد که به خوبی اطلاعاتی از برند خود را در معرض دید کاربران سایت ها قرار دهد.

تبلیغات پاپ اپ از جمله روش هایی ست که شما میتوانید به سرعت رتبه الکسای سایت خود را به شدت پایین بیاورید و بازدیدکنندگان چندبراری نسبت به قبل از شروع تبلیغ به سمت سایت خود هدایت کنید. برای سفارش تبلیغ پاپ آپ و پاپ آندر تنها کافیست در پنل ما ثبت نام کرده و در قسمت سفارش پاپ آپ کمپین خود را ایجاد و به میزان بودجه خود کمپین خود را مدیریت کنید.

پاپ آپ و پاپ آندر

پاپ آپ و پاپ آندر صفحات کوچکی هستند که وقتی بازدید کننده، سایت را باز یا بسته می کند، ایجاد می شوند. پاپ آپ و پاپ آندر شکل ها و اندازه های مختلفی دارند، البته در اغلب موارد به شکل پنجره کوچکی هستند که در گوشه آنها فرمان های close ،maximize و minimize وجود دارد.

تفاوت بین پاپ آپ و پاپ آندر

پاپ آپ همانطور که از نام آن بر می آید، در بالای صفحه ای که در حال مشاهده آن هستید، ظاهر می شود. پاپ آندر ها مزاحمت کمتری برای بازدیدکنندگان ایجاد می کند، زیرا معمولا در پشت صفحات  ظاهر می شوند.

مزایای پاپ آپ و پاپ آندر

کسب درآمد به کمک پاپ آپ و پاپ آندر بسیار آسان است. تعداد زیادی از بازدیدکنندگان اینترنتی، چندان این نوع از تبلیغات را نمی پسندند، بنابراین اگر واقعا به دنبال تبلیغات و استفاده از آنها هستید، بهتر است از چند ترفند استفاده کنید.

دلیل اینکه اکثر وبمستر ها از تبلیغات پاپ آپ و پاپ آندر استفاده می کنند، این است که توسط AdSense تایید نشده اند. به عنوان مثال، سایتی که به خرید و فروش لوازم غیر مجاز و یا آهنگ ها و آلبوم های خوانندگان را به صورت رایگان ارائه می دهند. وقتی کاربر آهنگی که را به صورت پاپ آپ ارائه می شود، دانلود کند، در این صورت می توانید درآمد بیشتری از طریق دانلود به ازای پرداخت داشته باشید. زیرا کاربران چنین سایت هایی تمایل اندکی به کلیک بر روی تبلیغات دارند.

در سایت هایی که میزان پرداخت به ازای کلیک پایین  است، نظیر سایت های ریسورس وبمسترها، سایت دانلود آهنگ و ..، پاپ آپ و پاپ آندر در چنین سایت های عملکرد خوبی دارند.

میزان درآمد از طریق پاپ آپ و پاپ آندر

شما به عنوان ناشر، چرا باید در سایت خود از پاپ آندر استفاده کنید؟ خب، پاسخ روشن است؛ میزان درآمد بالقوه ای که از این طریق حاصل می آید، به مراتب بیشتر از بنرهای عادی است. همچنین پاپ آندر ها بیشتر به چشم آمده و احتمال کلیک بر روی آنها افزایش می یابد. برخی تبلیغات دهندگان می خواهند توجه اکثریت را به خود جلب کنن، اما تبلیغات عادی قابلیت محدودی در این زمینه دارند؛ با توجه به همین مسئله، قابلیب پاپ آپ و پاپ آندر گزینه ای جالب به نظر می رسد.

Summary
Review Date
Reviewed Item
تبلیغات پاپ آپ و پاپ آندر
Author Rating
51star1star1star1star1star
ایمیل شما نزد ما محفوظ می ماند.
عباس آباد- تقاطع شریعتی بهشتی- خیابان متحیری پلاک 1 طبقه 5 واحد 19
info@clickpardaz.com
021-88527932
09120743868