02188527932 09120743868 09129179037 09215841852

شما با تبلیغات هدفمند در وبسایتهای فارسی در معرض دید هزاران نفر از مخاطبان خود هستید.چگونگی دریافت بازدید هدفمند نیازمند تجربه و تخصص بالاست. تیم متخصص ما با توجه به بازار هدف و مخاطبان و البته بودجه در نظر گرفته شما برای تبلیغات در این زمینه ،بهترین راهکار ممکن با بهترین بازدهی را برای شما در نظر میگیرید.

تبلیغات کلیکی هوشمند

یکی از اثربخشترین و ارزانترین روش‌های تبلیغات برای مشاغل مختلف به ویژه کسب و کارهای اینترنتی (سایتهای خدماتی یا فروشگاهی)، تبلیغات در فضای مجازی است. امروزه با توجه به گسترش استفاده از رسانه‌های اینترنتی به دلیل سهولت و کاربردی بودن آن و افزایش تعداد روز افزون کاربران اینترنت تمامی مشاغل و کارها به سوی ارائه خدمات و محصولات خود در این فضا رفته اند و برای یک وبسایت در فضای مجازی بی شک برای دیده شدن و بهترین و موثرترین انتخاب تبلیغات اینترنتی می‌باشد. این نوع تبلیغات به دلیل هدفمند بودن ،بازدهی بالاوسریع ،ماندگاری مناسب ،همه گیری، وبا توجه به این نکته مهم که این نوع تبلیغات قابل اندازه گیری میباشد در حال حاضر یکی از پر استفاده ترین نوع تبلیغات است.

تبلیغات کلیکی بنری و هوشمند

از انواع مختلف تبلیغات اینترتی میتوان به یکی از موثرترین آنها یعنی تبلیغات بنری به شکل کلیکی اشاره نمود. در وبسایتهای پر بازدید قسمتی برای تبلیغات در نظر گرفته میشود که تبلیغات شما در قسمت مرتبط تبلیغاتی خودش قرار میگیرد. هزینه به صورت کنتوری با شما محاسبه میشود یعنی زمانی که کاربر بر روی این بنر تبلیغاتی کلیک کند و از طریق آن به صفحه شما برود هزینه آن بر اساس تعداد ورودی محاسبه میگردد. از مزایای این نوع تبلیغات میتوان به هدفمند بودن آن اشاره کرد. در واقع هر کس که بر روی این بنر کلیک میکند بر اساس خواست و نیاز خود وارد آن میشود و برای سایت شما ترافیک هدفمند و موثر ایجاد میکند. شما براساس هر مخاطب واقعی که وارد سایت میشود هزینه میپردازید. البته این روش به دلیل فراگیری گسترده و بازدید زیاد در این فضا باعث پیشرفت برند شما خواهد شد. شما در امر تبلیغات ابتدا میبایست بازار هدف و مخاطبان کسب و کار خود را مشخص کنید. شما با نشانه گذاری دقیق بازار هدف خود میتوانید تبلیغات موثرتری را دنبال کنید. در واقع شما با تبلیغات در جایی که مخاطبان شما حضور دارند بازدهی بهتری خواهید داشت. ما با شبکه گسترده تبلیغاتی کیلیک پرداز در فضای مجازی این شرایط را برای شما فراهم کرده ایم تا شما بتوانید در دسته بندی کسب کار خود با بازدهی هر چه بیشتر به بازار هدف خود دست پیدا کنید.

فاکتورهای مهم در تبلیغات هوشمند

موضوع وعنوان وب سایت

این سیستم با توجه به کسب و کار و خدمات شما مشخص میکند تبلیغات شما در چه وبسایتهای مرتبطی به نمایش گذاشته شود در واقع کاربران هدف شما در چه وبسایتهای بازدید بیشتری دارند.

پایگاهای خبری ،شبکه های اجتماعی ، سایتهای دانلود ،روزنامه و مجلات و ...

تبلیغات بر اساس محتوای سایت

در این نوع تبلیغات محتوای سایت شما بررسی شده و تبلیغات شما در سایت هایی که با محتوای سایت شما مطابقت دارند نشان داده خواهد شد. بدین صورت که اگر محتوای سایت نمایش دهنده مطابق با کلمه کلیدی مورد نظر شما باشد، تبلیغات شما در همان سایت نمایش داده خواهد شد که مطلوب ترین نوع جذب مخاطب هدف برای شما میباشد.

موقعیت جغرافیایی مخاطب

اگر کسب و کار شما مرتبط به محدوه خاص جغرافیای باشد برا مثال استانها ساحلی یا بخواهید کمپین تبلیغاتی شما با توجه به نیاز هر استان متفاوت باشد میتوانید با استفاده از این سیستم محدوده یا محدوده های خاص جغرافیای خود را به صورت دقیق نشانه بروید تا تبلیغات شما برای آن استانها نمایش داده شود.

سیستم عامل مخاطب

شما میتوانید بر اساس سیستم عامل کاربر تبلیغات خود را هدفگیری کنید. به عنوان نمومه شما اگر برنامه ای برای سیستم عامل اندروید ساخته اید و قصد بازاریابی و تبلیغ آن را در این فضا دارید میتوانید با هدفگیری این سیستم عامل تبلیغ خود را به صورت هوشمند ققط برای مخاطبانی که با این نوع سیستم عامل وارد سایت مورد تبلیغ میشوند نمایش دهید.

ساعت نمایش آگهی

با استفاده از این سیستم شما میتوانید تبلیغات خود را در ساعتهای خاصی نمایش دهید.با توجه به نوع کسب کار شما و ساعاتی که پیش بینی میکنید بازدهی بهتری از مخاطبان خود بگیرید میتوانید در ساعتهای تعیین شده خودتان تبلیغات خود را نمایش دهید. این سیستم تبلیغات در ساعت هدف نام دارد.

نشانه گیری مجدد

بسیاری از بازدید کنندگان یک وبسایت پس از زمان کوتاهی سایت شما را بدون استفاده ترک میکنند. برگرداندن این مخاطبان دوباره به سایت و مشتری شدن آنها کار دشواریست که شما با استفاده از این سیستم میتوانید مجددا تبلیغات خود برای این کاربران نشان دهید


قیمت کلیک‌هادر تبلیغات کلیکی

هر کلیک بدون در نظر گرفتن استفاده از فیلترهای هدفگیری های 120 تومان قیمت دارد که البته اگر شما از از این مزایا استفادده کنید قیمت هر کلیک با توجه به تعداد و نوع هدفگیری های شما برای تبلیغات خودتان بیشتر خواهد شد .

اطلاعات بیشتر

سایز بنرهای تبلیغاتی

برای بنرهای تبلیغاتی شما که قرار است بر روی سایتهای مختلف قرار گیرد سایزهای استانداری در نظر گرفته شده تا موضوع تبلیغاتتان به بهترین نحو ممکن در وبسایتهای مختلف نشان داده شود. 10 سایز استاندارد بنر وجود دارد که برای تمامی پلت فرمها در نظر گرفته شده اند از جمله موبایل ،تبلت و ... در یک کمپین تبلیغاتی آنلاین حد اقل نیاز به ۵ سایز بنر دارید که البته قطعا با تمامی 10 سایز نتیجه بهتری خواهید گرفت.

مشاهده سایزها

همین حالا کمپین تبلیغاتی خود را ایجاد کنید

عباس آباد- تقاطع شریعتی بهشتی- خیابان متحیری پلاک 1 طبقه 5 واحد 19
info@clickpardaz.com
021-88527932
09120743868