02188527932 09120743868 09129179037 09215841852

پرچم وب سایت خود را بر صفحه اول گوگل بکوبید

نمونه کارهای بهینه سازی شده

01 تماس با مشاور
09120743868
02 بررسی سایت
ارزیابی وب سایت شما
03 اعلام نتیجه
اعلام قیمت به شما

سئو - بهینه سازی سایت – بهینه سازی در گوگل – بهینه سازی

سئو یا بهینه سازی سایت چیست؟

اگرچه موتورهای جستجوگر به طور مداوم در حال طبقه بندی کردن رنک صفحات هستند اما 2 عنصر اصلی که پایه و اساس موفقیت برای نتیجه در صحفه ی اول باشید وجود دارد:

 • سئو داخلی وبسایت:

 • داشتن بهترین زیرساخت و طراحی برای وب سایت
 • خلق مطالب و آثار جدید برای هدف لغات کلیدی
 • وصل کردن مطالب قبلی به کلمات کلیدی خاص که تعیین شده اند
 • انتخاب بهترین کلمات کلیدی
 • مطالب و زیرساخت وبسایت شما
 • سئو بیرون از وبسایت:

 • توسعه ی یک پروفایل با کیفیت و قرار دادن آنها بر روی لینکهای ورودی
 • داشتن حضوری فعال و مرتبط در صحفات اجتماعی
 • خلق نقل قول ها درباره ی شما
 • حداقل نصف خروجی کارهای سئوشما تاثیر گرفته شده از جلوه ی بیرونی شما است

آیا دنبال بهترین شرکت ارائه دهنده ی کارهای SEO میگردید؟ چرا ما را انتخاب کنید؟ شما میخواهید یکی از بهترین شرکتها را برای احتیاجات سئو خود پیدا کنید اما نمیدانید چگونه؟ تجربه، تخصص و سابقه مهمترین عناصر در انتخاب یک شرکت سئو است اما در انتها باید شما بدانید که با کدام یک از شرکتهای SEO راحتتر هستید.

چرا کلیک پرداز؟

در بیانی کوتاه و راحت، ما به اندازه ای  با تجربه هستیم که میتوانیم کارهای سئو را به نحو احسن انجام دهیم از زمانی که ما در سال 1390 آغاز به کار کرده ایم استعداد، تمرکز و تکنولوژی خود را همواره به ارتقاء و تصحیح کارهای خود برای رسیدن به یک نتیجه ای عالی بر روی وقت و بودجه ی خود سرمایه گذاری کرده ایم.

کلیک پرداز در میان جمعیت بسیار برجسته میدرخشد

شما میتوانید بدون آنکه از کیفیت طراحی شما کاسته شود به راحتی مورد بازدید موتورهای جستجوگر قرار بگیرید. ما به راحتی میتوانیم به طور کاملا طبیعی برند شما را در سرتاسر رسانه های دیجیتال و عکسهای موجود در وبسایت ها بازتاب دهید که این بدلیل ابتکار، خلاقیت و نوآوری کلیک پرداز است.

دسترسی جهانی

اعضای کادر مجرب ما و به علاوه مشتریان جهانی که وجود دارند و کارهای SEO آنها را به طور فوق العاده تحویل میدهیم به شما میتوانیم این اطمینان خاطر را بدهیم که برند شما در بازارهای جهانی به نحو احسن و طبق استانداردهای جهانی بازتاب خواهد دید و شعار ما این است: " با هوش باش، بزرگ فکر کن، نتیجه بگیر، کار را درست انجام بده و خوشحال باش"

سرویس بهینه سازی موتورهای جستجوگر یا سئو

در مورد مشاوره های پیشرو، تخصص ما را بیشتر بدانید:

ما یک رویکرد زیبا و شفاف به شما برای موفقیت آنلاین پیشنهاد میکنیم که باعث میشود صدای شما توسط بهینه سازی موتورهای جستجوگر یا SEO به طریق محصولات و مشاوره های بهینه ساز، قابل اندازه گیری و همچنین نتایجی قابل دفاع به گوش برسد و بهتراست درباره ی سرویسهای سئو شرکت کلیک پرداز برای دیده شدن آنلاین شما و سوق دادن وبسایت شما برای درآمدی بیشتر، شرکت کلیک پرداز را بهتر بشناسید. با مشاوره های ما در زمینه ی سئو که به شما تحقیق، پیشنهاداتی موثر برای وبسایت شما ارائه میدهد و میتواند بسیار به شما در زمینه ی دیده شدن در فضاهای مجازی کمک کند به خصوص برای آن دسته از وبسایت هایی که برای دیده شدن در موتورهای جستجو مشکلات فراوانی دارند.

حسابرسی سئو

حسابرسیهای ما در زمینه ی بهینه سازی موتورهای جستجوگر به شما در زمینه ی کشف فرصت ها و مشکلات بسیار کمک میکند. به طور مثال ما میتوانیم شیوه ی موثر خود را در زمینه رقابت در عناصر روی صحفه و بیرون صحفه به شما ارائه دهیم برای موفقیت شما در فضاهای آنلاین که هدف ما است.

طراحی وب سایت

همچنین ما وبسایتی را طراحی و توسعه میدهیم که به شما این اجازه را میدهد که بر روی تمام صحفات  در نقطه بالای نتایج موتورهای جستجوگر باشید به خصوص آن دسته از سایتهایی که کلیک های کاربران را به سوی درآمدی پایدار سوق میدهند.

تحقییق و آنالیز کلمات کلیدی

در دنیای سئو یا به عبارتی دیگر بهینه سازی یرای موتورهای جستجو وسعت کلمات کلیدی بسیار به چشم میخورد که مرورگرها را به سمت شما جذب کرده و همچنین کلمات کلیدی پول نیز وجود دارد که خریداران را به سوی وبسایت شما جلب میکند.

سئو وردپرس

تیم مجرب ما با دقت سیستم مدیریت محتوای وردپرس را از هر لحاظ آزمایش کرده که بدون شک یکی از بهترین راه حلهای رسیدن به رنکینگ بالا در موتورهای جستجو و سئو میباشد.

برنامه ریزی سئو

ما با دقت هسته اصلی عناصر برای موفقیت مشتریانمان را تحلیل کرده و پکیج های بهینه سازی موتورهای جستجو را فراهم آورده ایم.  در کلیک پرداز ما تمرکز خود را بر روی نتیجه ای عالی برای مشتریان خود در زمینه ی ارتقاء و رشد ترافیک، تبادل و فروش در دنیای بروز امروز، گذاشته ایم.

 

نمونه کارهای سئو

کلیک پرداز

در کمتر از 10 دقیقه صفحه اول گوگل باشید

تبلیغات به اصطلاح Google Adwords به نوعی از تبلیغات گفته میشود که با پرداخت دلاری میتوانیم شما را در کمتر از 10 دقیقه در صفحه اول گوگل نمایش دهیم. این تبلیغات به ازای هر کلیک محاسبه خواهد شد. برای مشاوره می توانید با شماره های شرکت تماس حاصل نمایید.

google adwords
عباس آباد- تقاطع شریعتی بهشتی- خیابان متحیری پلاک 1 طبقه 5 واحد 19
info@clickpardaz.com
021-88527932
09120743868