02188527932 09120743868 09129179037 09215841852

طراحی سایت


طراحی سایتReviewed by احسان اسکندری on Aug 17Rating:

طراحی سایت راز موفقیت برند شما در زمان حال و آینده میباشد

طراحی سایتهمه ی ما از رشد سریع و فوق العاده اینترنت در زندگی های امروزه باخبر هستیم، کسب و کارها دیگر نمیتوانند از این رسانه ی قدرتمند که هدف آن به ارمغان آوردن بازدیدکنندگان فراوان برای کالاها و سرویسهای آنها است چشم پوشی کنند. یک وبسایت میتواند یک سرمایه گذاری فوق العاده گرانبها برای کسب و کارهای جدید باشد و همچنین میتواند به کسب و کارهای قدیمی از مد افتاده و سنتی یک جلوه ی جدیدی از زندگی ارائه دهد..

وبسایتهای ثروتمند یک دریچه ای بالقوه به سوی مشتریان خود باز میکنند و به آنها این قابلیت را میدهند که اطلاعات فراوانی از کالاهای شمادریابند و همچنین یک حس مالکیت به سمت شرکت شما داشته باشند. یک وبسایت خوب به کاربران شما کمک میکند که به سرعت و موثر کالاهای مورد علاقه را پیدا کرده، انتخاب کنند و به صورت آنلاین خریداری کنند. میلیونها نفر امروزه به صورت آنلاین به جستجوی کالاهای مورد نیاز خود میگردنند که ممکن است شما آن کالاها را داشته باشید اما نمیتوانید.

بازدید کنندگان فراوانی در زیر سایه وبسایت های حرفه ای و فوق العاده طراحی شده کسب کنید بناکردن یک وبسایت برای کمپانی خود میتواند یک تجربه ی ویرانگر را برای مشتریان شما به ارمغان آورد چرا که آنها مایل اند در اقیانوس تکنولوژی با یک قایق در هوای نامساعد گم شوند و در اینجا ما یعنی کلیک پرداز به شما فانوسهای دریایی مورد نیازتان را ارائه میدهیم و مشاورین وب ما در کنار شما در این پروسه همراهتان خواهند بود در نتیجه تمام این تلاشها برای به ارمغان آوردن محیطی سراسر از دوستی با مشتری، مقرون به صرفه و بدون هیچگونه استرسی است. سرویسهای طراحی وب کلیک پرداز یک وسعت کامل از سرویسهای وب در حیطه ی یک صحفه ای و یا یک کنترل کامل در موتورهای جستوگر و همچنین وب سایتهای e-commerce  را نشان میدهد.

ظاهر وبسایت شما بهتر از رقابت شما کار خواهد کرد:

در فضای اینترنت درک و احساس یک واقعیت است. بازدیدکنندگان وبسایت یک استنباط درباره ی حرفه ای بودن و فرهنگ شرکت شما صرفا از روی طراحی وبسایت شما از آن استخراج میکنند.

پروسه ی ما کمک میکند که یک برند بدون عیب احداث کنید و پیام خود را به مشتریان خود اطلاع دهیهد.

  خدماتی که ما به شما ارائه می دهیم:

 • سفارشی، طراحی وبسایتهای کاربر محور
 • طراحی وبسایتی که شرکت شما را رهبر آن صنعت میکند
 • ارتباطی ساده و واضح
 • تجربه ای منحصر به فرد برای هرنوع از بازدیدکنندگان هدف
 • طراحی، گرافیک و تصاویر سفارشی تا سایت شما را از رقیبانتان متمایز کند.
  • طراحی سایت مختص نیاز شما (طبق نیازهای کاربران سایتشما و درخواست های کارفرما)
  • تحویل تمامی اطلاعات و فایلهای سورس کد در قبال یک سی دی به شما
  • ideasطراحی سایت با ایده های نوین
  • طراحی سایت کاملا اختصاصی و با کد نویسی ۱۰۰% طبیعی (دستی) بدون استفاده از هیچ گونه سورس کد آماده
  • طراحی سایت با آخرین متند های کدنویسی و دستورات استاندارد
  • طراحی سایت واکنش گرا (ریسپانسیو – موبایل و تبلت)
  • طراحی سایت بسیار سبک و Optimize شده
  • طراحی سایت امن از حلمه هکرها
  • طراحی سایت متفاوت – تمامی سایت های طراحی شده توسط ما به یک برند آنلاین تبدیل می شوند
  • طراحی سایت قابل نمایش در تمامی مرورگرها (Cross Browser)
  • طراحی سایت با توسعه سایت- سئو و بهینه سازی برای موتور های جستجوگر
  • طراحی سایت با آمارگیر بسیار پیشرفته و محیط فارسی درون سیستم مدیریت محتوا
  • طراحی سایت با استفاده از SVG (آیکون) به جای تصاویر (استفاده از آیکون به جای تصاویر باعث سبک شد چشم گیر سایت می شود)
  • ارائه پیشنهادات لازم برای بهتر نوشتن و انتشار قوی تر مطالب در موتورهای جستجو پس از طراحی سایت
  • ایجاد بستری در قالب شما جهت مدیریت و تغییر ساختار قالب (Theme Option)
  • و …

  طراحی سایت تبلیغات یکی از رایج ترین انواع سایت در دنیای سایت های تبلیغاتی هستند. شما هم می توانید یک سایت متفاوت با طراحی سایت کاملا اختصاصی داشته باشید و در دنیای رقابت اینترنتی گام بردارید و حرف جدیدی برای گفتن داشته باشید.

  طراحی وبسایت و پروسه توسعه یافته

  تیم فروش کامل ما تماسها را در همان روز ثبت سفارش پاسخگو هستند، شما را در محل بازدید میکنند و پیشنهادات را در کمتر از یک هفته طراحی میکنند.

  زمانی که پروژه شروع به کار میکند ما از مشاورین ارشد در طول رایزنیهای استراتژی استفاده میکنیم همچنین ما بر روی هر پروژه ای طراحان ارشدی ارائه میدهیم که با اضافه کردن چاشنی مورد نیاز در کنار مدیر پروژه به شما یک بازوی قدرتمند دیگری اضافه میکند.

  • کشف
  • معماری اطلاعات
  • رابط کاربری
  • توسعه
  • آزمون

  ما به ساخت وبسایت های موثر اعتقاد داریم نه بر آن دسته از وبسایتهایی که فقط زیبایی دارندو هیچگونه امتیازی برای وبسایتهای بیش از اندازه طراحی شده وجود ندارد که حتی یک کاربر نمیتواند اطلاعات تماس ساده ای را در هیچ صفه ای از وبسایت بیابد. یک طراحی حرفه ای طراحی ای است که آمیخته با اهداف کاربر محور باشد که ما در کلیک پرداز تمرکز را بر آن گذاشته و وبسایت جدید شما را به این شیوه توسعه میدهیم. راه واقعی برای اندازه گیری ارزش یک وبسایت فقط به طراحی آن که زیبا است نیست بلکه به تاثیر آن به رشد کسب و کار نیز بستگی دارد.

  گرفتن اطلاعات پروژه

  کارآمدترین راه برای ما تا یک وبسایت را به سرانجام برسانیم این است که باید اول متوجه بشویم که شما چه کسی هستید؟

  هرنوع پروژه ای با یک مناظره کامل درباره ی هرجزییاتی در مورد پروژه ی شما از طراحی تا بازدهی شروع میشود. هیچگونه اتلاف وقت بر روی طراحی وبسایت شما وجود ندارد زیرا مشاوره ی اولیه یک نقشه راه کامل به ما میدهد که شما به دنبال چه چیزی هستید.

  درک مخاطب

  وبسایت شما برای چه کسی درنظر گرفته شده یک عامل کلیدی در چگونگی طراحی وبسایت است، اگر بینندگان هدف شما افراد مسن هستند، فونت بزرگتر، گرافیک ساده، سادگی در استفاده مثالی از عناصرطراحی است که باید برای شما پیاده سازی شود. یک وبسایت زرق و برق دار که به طور مکرر جزییاتی آن در حال حرکت و جابه جایی هستند باعث گیج کردن کاربر شده و نمیتواند تمرکز بر گردآوری اطلاعات لازم درباره ی شما و شرکت شما به طور سریع بگذارد. ما تلاش میکنیم که یک فهم واضح از بازدیدکنندگان هدف شما کسب کرده و در کنار یک وبسایت تمام چیزهایی که شما لازم دارید اعم از تمامی اطلاعات تماس مهم برای شما فراهم کنیم.

  شرکت شما، وبسایت شما

  همانطور که ما بر روی وبسایت شما کار میکنیم، همیشه در ذهن داریم که این وبسایت شماست، نه برای ما، و به این دلیل تمام تلاش را بر انجام کارهایی که شما به آن افتخار میکنید گذاشته که بتوانید آزادانه آنها را به تمامی هم صنف های خود نشان دهید. شما ایده و تخصص حرفه ای ما را تجربه خواهید کرد نه یک منیت که فقط آنچه را که خود میخواهیم انجام دهیم.

  “امروزه طراحی سایت برای هر شخص، ارگان، شرکت و فروشگاهی امری ضروریست و در امروزه آن هایی که سایت ندارد مانند کسانی هستند که خود را درون غاز مخفی کرده اند –

  جهت سفارش طراحی سایت و مشاوره در زمینه طراحی سایت خود یا فرم سفارش را تکمیل نمایید یا با شماره66539215 تماس بگیرید.

  جهت مشاوره رایگان و ثبت سفارش  

  طراحی سایت

  با شماره تماس 02166539215 - واحد طراحی سایت تماس حاصل فرمایید

                         سفارش سریع خدمات طراحی سایتسفارش طراحی سایت


نام شما (الزامی)

نام شرکت

شماره تماس (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع سفارش

وب سایت فعلی

توضیحات

عباس آباد- تقاطع شریعتی بهشتی- خیابان متحیری پلاک 1 طبقه 5 واحد 19
info@clickpardaz.com
021-88527932
09120743868